poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Trzy kolory ...

Pomiędzy większymi projektami wykonałam trzy pary kolczyków. Pierwsze dwie powstały szybciutko, jedna po drugiej. Z trzeciej wykonałam półtora kolczyka i ... stop. Minął miesiąc, zanim dokończyłam tę nieszczęsną parę ... A wszystko przez piękne szklane kaboszony, które wypatrzyłam w swoim ulubionym sklepie JOLINKA ...
Jako pierwsza powstała para kolczyków w kolorach bardzo przeze mnie lubianych. Czerwony okrągły kaboszonek otoczyłam koralikami TOHO 11/0 w kolorze Jet oraz Silver - Lined Garnet. Dodatkowo wszyłam pomiędzy nie taśmę ozdobną w kolorze Jet. Kolczyki mają długość ok. 5 cm razem z biglem ze srebra pr. 925.


Druga para w kolorze niebiesko - fioletowym to kaboszon szklany jasnoniebieski otoczony TOHO w kolorze Inside - Color Lt Sapphire/ Opaq Purple Lined. Dodatkiem są tu koraliki Fire Polish w kolorze Heavy Metal Amethyst. Kolczyki te mają ok. 5 cm długości razem ze srebrnym biglem.


Na końcu znalazła się para kolczyków w zielono - brązowym kolorze. Użyłam TOHO  Opaque - Pastel - Frosted Mudbrick, Ceylon Celery oraz Gold Lustered Montana Blue w dwóch rozmiarach. I analogicznie, jak dwie poprzednie pary mają one ok. 5 cm długości razem z biglem.


Uff, ale się rozpisałam. Spadła troszkę temperatura powietrza i stąd pewnie to natchnienie. Nie przedłużając, wszystkie trzy pary kolczyków będą dostępne wkrótce w sklepie sutaszowecuda.otwarte24.pl

Pozdrawiam i ... do następnego :D

2 komentarze:

  1. Piękne kolczyki. Ostatnie podobają mi się najbardziej :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To te, z którymi miałam najwięcej roboty i najdłużej je robiłam :) ? A na serio cieszę się bardzo, że Ci się podobają.

      Usuń