niedziela, 30 sierpnia 2015

Szaro - pomarańczowy wisior ...

Do prezentacji na dziś przygotowałam wisior w moim ulubionym kolorze - szarym - z dodatkiem pomarańczu. Wisior wykonany został z koralików TOHO 11/0 w kolorze Matte - Color Gun Metal oraz Opaque - Lustered Pumpkin.


Centralnym punktem wisiorka jest jaspis silver leaf w otoczeniu pomarańczowych jadeitów. Pomiędzy nie wkomponowałam kilka sztuk  TOHO 8/0 w kolorze Matte - Color Opaque Gray. Jadeity ułożyłam w kształt wachlarza. 


Do zrobienia frędzelków u dołu wisiorka użyłam również jadeitów, ale w większym rozmiarze. Wisior zawieszony jest na krawatce z koralików i sznurze szydełkowo - koralikowym na 4 koraliki w rzędzie. Jest miękki i bardzo plastyczny, polubiłam go i odtąd wszystkie moje wisiory będą na takim dyndały :))


Ostatnio powstało kilka mniejszych projektów sutaszowo - koralikowych w szarym kolorze. TOHO Matte - Color Gun Metal połączyłam z różnymi kolorami. Połączenia prezentują się  świetnie, zatem zapraszam na bloga w najbliższych dniach. Mam Wam sporo do pokazania. A tymczasem pozdrawiam Wszystkich odwiedzających i ... do następnego :)

2 komentarze:

  1. Wow Kobieto! Działasz z prędkością światła! Cuda cuda cudeńka! Przepiękny :* bardzo ciekawe połączenie kolorów.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki, mnie też się podoba. Ja, i Ty z pewnością też, tworzę w kolorach, które lubię i z którymi jest mi po drodze. Szary to mój ulubiony, a koraliki TOHO w kolorze Matte - Color Gun Metal to ostatnio mój numer jeden. Pozdrawiam cieplutko :)

      Usuń